برگزاری رزمایش راهور و یگان های امدادی در ستاد فرماندهی انتظامی در راه های مواصلاتی درون و برون شهری استان مركزی

700 گروه امدادی، خدماتی و انتظامی برای ایام نوروز 91، برگزاری رزمایش راهور و یگان های امدادی در ستاد فرماندهی انتظامی در راه های مواصلاتی درون و برون شهری استان مركزی مستقر شدند.

به گزارش خبرنگار هفته نامه صور 

 فرماندهی انتظامی استان مركزی در رزمایش راهور و یگان های امدادی نوروز 91 این استان گفت: در این رزمایش كه از امروز تا 15 فروردین سال آینده به مدت 20 روز ادامه دارد بیش از یكهزار و 300 نفر از دستگاه های امدادی، خدماتی و انتظامی شركت دارند.

سردار كاظم مجتبایی گفت: این رزمایش با حضور گسترده دستگاه های امدادی، عملیاتی، نظامی و خدماتی از جمله هلال احمر، اورژانس و فوریت های پزشكی، راه و شهرسازی، حمل و نقل و پایانه ها، امداد خودرو، شهرداری اراك و پلیس راه و ناحیه انتظامی استان مركزی انجام می شود. وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی استان مركزی در نوروز 90 با جدیت مسیرهای مواصلاتی این استان را تحت كنترل داشتند و توانستند رتبه نخست كاهش آمار زخمی و كشته های حوادث رانندگی را در كشور كسب كنند. فرماندهی انتظامی استان مركزی گفت: امسال نیز افراد حاضر در این رزمایش با انگیزه بالا و آموزش های متعدد شركت كرده اند كه امیدواریم با همكاری بیش از پیش مردم با این افراد امسال نیز مقام نخست در كاهش تصادفات جاده ای در كشور را به خود اختصاص دهیم.

سردار مجتبایی عنوان كرد: در نوروز 91 با توجه به فرهنگ سازی های انجام شده، آموزش های نیروهای امدادی و انتظامی و تشدید جرایم رانندگی زمینه های لازم برای كاهش حوادث رانندگی ایجاد شده است. وی با درخواست از رانندگان برای رعایت حقوق خود و دیگران بیان كرد: نیروی انتظامی ضمن برخورد با هنجار شكنان به دنبال تقویت فرهنگ ترافیك در كشور است. فرماندهی انتظامی استان مركزی همچنین اضافه كرد: همه مسوولان كشور علاوه بر انجام وظایف قانونی، خدمتگذاران مردم هستند و باید این مهم در تمامی رفتار آنان مدنظر قرار گیرد

گزارش تخلف
بعدی